x

Smlouva na 1 rok: Škoda Kodiaq a Superb kombi nové generace již od 13 790 Kč. Vozy skladem!

Operativní leasing

Operativní leasing

Ošéfujeme Vám dlouhodobý pronájem, neboli operák na vozy především značky Volkswagen a Škoda. Jsme specialisté na modely Passat kombi a Superb/Kodiaq. Pokud však požadujete vozidlo Audi, nebo BMW, není problém. Zajistíme Vám výhodnou měsíční splátku na Vámi požadované vozidlo jakékoliv značky.

Naší prioritou je perfektní péče o zákazníka. Při uzavírání smlouvy o operativním leasingu Vás provedeme kroky, které budou vést k úspěšnému uzavření smlouvy. Ve službě Premium vše zařídíme za Vás a nové vozidlo dovezeme přímo k Vám.


1
Výběr auta

Specializujeme se na vozy Volkswagen a Škoda. Máme vozy skladové, ale i oblíbené vzorové konfigurace na objednání. V případě, že požadujete jinou značku vozu, neváhejte nám zaslat Vaši specifikaci.

2
Doručení vozu

V případě, že jste si vybrali jeden z našich skladových vozů, dělí vás jen pár dní od toho, abychom vám mohli dané vozidlo předat. V případě objednání vámi specifikovaného vozu je průměrná čekací lhůta 6-9 měsíců dle konkrétního modelu a značky (termín je vždy upřesněn).

3
Nové zážitky

Váš nový vůz je přihlášen na SPZ a již nic nestojí v cestě, abyste vyrazili vstříc novému dobrodružství. Nabízíme službu "Premium", ve které obdržíte mnoho výhod, např. dovoz vozu přímo až k Vám domů nebo firmy, zajištěné tankovací karty, slevy na pneumatiky až 50% a další výhody. Přejeme bezpečnou cestu novým autem a super zážitky.

about

Výhody operativního leasingu od Autošéfa

Nabízíme Vám individuální přístup ke každému z Vás. Poradíme, jaké vozidlo vychází výhodně na operativní leasing a následně sdělíme aktuální cenovou nabídku a vše, co budete potřebovat ke schválení smlouvy o Operativním leasingu. Výhodné měsíční splátky jsou pro nás samozřejmé. V cenových nabídkách je vždy zahrnuto financování vozu, včetně povinného i havarijního pojištění, silniční daň i poplatky za rádio. Standartně je ve splátce zahrnuta i pravidelná servisní údržba, pokud klient nepožaduje jinak. Veškeré vozy jsou zcela nová od českých autorizovaných prodejců a dealerů.

Výhodou operativního leasingu je, že nebudete mít žádné starosti s prodejem ojetého vozu.

Nulová akontace

Aby byly Vaše počáteční náklady na pořízení nového vozu na operativní leasing co nejnižší, nabízíme nulovou akontaci. Nevyžadujeme při převzetí vozu žádné startovací poplatky a jiné platby. Smluvní vztah je vždy uzavírán mezi klienty a leasingovou společností, např. Škofin s.r.o., ALD Automotive s.r.o., případně jiné.

Pro naše klienty nabízíme službu PREMIUM, která je zpoplatněna částkou 15 000 Kč bez DPH. Za tuto cenu dostanete tzn. all inclusive v operativním leasingu, tzn. po přihlášení vozu na SPZ Vám bezplatně na odtahové službě dovezeme vozidlo k Vám domů nebo do firmy, zajistíme Vám tankovací kartu, se kterou lze tankovat až o 15% levněji, než při placení hotově, dále Vám poskytneme až 50% slevu na pořízení pneumatik přes našeho obchodního partnera, možnost montáže kamery do auta za zvýhodněných podmínek a další výhody. Dopřejte si komfort a starosti s vozem nechejte na nás.

about
Nabídka vozidel na operativní leasing Vozy ihned k dispozici

Najedete více kilometrů? 50 000 km, 60 000 km za rok?

Není problém. Kontaktujte nás a my Vám vytvoříme individuální cenovou nabídku na dané vozidlo.

Často kladené dotazy